Meggyilkoltak egy nőt egy ház teraszán a III. kerületben

Megöltek egy nőt a harmadik kerületben – közölte a rendőrség hétfőn kora délután. A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint 13 óra 24 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak.

A mentők a sérült ellátását azonnal megkezdték, azonban a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette.

A helyszínen tartózkodó 21 éves férfit a rendőrök elfogták, majd a mentőszolgálat kórházba szállította.

A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés bűntett gyanúja miatt nyomozást rendelt el, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.

The post Meggyilkoltak egy nőt egy ház teraszán a III. kerületben first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest