A Tisza javaslata a Fidesz- és a KDNP-frakció mintegy felét eltüntetné az Országgyűlésből

Magyar Péter jelentette be, tizenkét évben maximalizálnák a képviselői mandátumokat.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest