„Az első befektetéssel nem a siker a cél, hanem a tapasztalatszerzés” – miért nem mernek befektetni a magyarok?

Thumbnail for 7144043

A magyarok közel kétharmadának egyáltalán nincs befektetése, a többség tájékozatlannak tartja magát a befektetések világában, pedig ma már a piachoz és a tudáshoz is könnyebb hozzáférni, mint korábban valaha.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest