A NAV hat személyt vett őrizetbe a 17 milliárd forintot meghaladó kulturális támogatási ügyben – jelentette be Tarr Zoltán, a társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter. Az őrizetbe vett személyeket hűtlen kezelés gyanújával hallgatták meg, valamennyien az NKTK és a Kulturális és Innovációs Minisztérium jelenlegi vagy korábbi alkalmazottai. A miniszter szerint a korábban politikai lojalitás alapján kiosztott közpénzek átvilágítása elengedhetetlen a kulturális támogatási rendszer átlátható és szakmai alapú átalakításához.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





