Megszólalt Tarr Zoltán: hat embert őrizetbe vettek a 17 milliárdos NKA-támogatások ügyében

Thumbnail for 7144045

A NAV hat személyt vett őrizetbe a 17 milliárd forintot meghaladó kulturális támogatási ügyben – jelentette be Tarr Zoltán, a társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter. Az őrizetbe vett személyeket hűtlen kezelés gyanújával hallgatták meg, valamennyien az NKTK és a Kulturális és Innovációs Minisztérium jelenlegi vagy korábbi alkalmazottai. A miniszter szerint a korábban politikai lojalitás alapján kiosztott közpénzek átvilágítása elengedhetetlen a kulturális támogatási rendszer átlátható és szakmai alapú átalakításához.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest