Német és kínai mérnökök egyszerre fejlesztették ki a nukleáris órát, ami az atommag energiaszintjének változásával méri az időt.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
Német és kínai mérnökök egyszerre fejlesztették ki a nukleáris órát, ami az atommag energiaszintjének változásával méri az időt.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG