Kiderült: nagyon súlyosan odavert Irán Amerikának - Kulcsfontosságú bázist bombáztak szét

Thumbnail for 7148234

Súlyos károkat szenvedett az iráni háború során az Egyesült Államok Naval Support Activity (NSA) támaszpontja – írja a Wall Street Journal műholdképek és helyi beszámolók alapján. A Pentagon és a Fehér Ház nem beszélt eddig hivatalosan erről.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest