Bűn nem lehet büszkeség tárgya. Budapest nem Szodoma
– egy ilyen felirattal várják az Erzsébet hídon haladó résztvevőket a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom tagjai a gellérthegyi vízesés feletti teraszról.
Keresztény Magyarországot
– ezt a molinót pedig a Magyar Életvédők helyezte ki egy kicsit lejjebb, a lépcsősoron.
A Pride résztvevői boldog ujjongással fogadják a feliratokat.
The post Ujjongás: Budapest nem Szodoma first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





