Ujjongás: Budapest nem Szodoma

Bűn nem lehet büszkeség tárgya. Budapest nem Szodoma

– egy ilyen felirattal várják az Erzsébet hídon haladó résztvevőket a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom tagjai a gellérthegyi vízesés feletti teraszról.

Keresztény Magyarországot

– ezt a molinót pedig a Magyar Életvédők helyezte ki egy kicsit lejjebb, a lépcsősoron.

A Pride résztvevői boldog ujjongással fogadják a feliratokat.

The post Ujjongás: Budapest nem Szodoma first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest