A közlekedési miniszter szerint bővíteni kell a pótlóbuszos kapacitásokat, és azt is elmondta, hogy az első Ausztriából kölcsönkért kocsik már meg is érkeztek.
Kedden Gödöllőn, a Grassalkovich-kastélyban rendezi meg Magyar Péter miniszterelnök a Visegrádi Négyek újraindított csúcstalálkozóját, ahol a lengyel, a cseh és a szlovák kormányfőt fogadja. A…
A védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényjavaslatról dönthet az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján. A képviselők szavaznak az európai uniós forrásokhoz történő hozzáférés…