A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya

Thumbnail for 7142938

Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest