Magyarország csatlakozott ahhoz a háromoldalú európai megállapodáshoz, amelynek célja az energiatárolási kapacitások gyors bővítése az Európai Unióban. Kapitány István energiaügyi miniszter Facebook-bejegyzésében közölte, hogy a 22 tagállam részvételével létrejött kezdeményezés keretében Magyarország 2028-ig 700 megawatt új energiatárolói kapacitás kiépítését vállalta.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





