Új védelmi együttműködés jön a V4-országokkal

Thumbnail for 7147698

Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter budapesti találkozón egyeztetett cseh, lengyel és szlovák kollégájával, ahol a felek a visegrádi védelmi együttműködés erősítéséről, valamint új közös katonai és védelmi ipari lépésekről állapodtak meg.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest