Újabb vegyi anyag szivárgást jelentett a debreceni akkumulátorgyár

Néhány hete büntették meg az üzemet szabályszegés miatt.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest