Becsinált a techipar, óráról órára drágulnak a legnépszerűbb kütyük

Az Apple és a Microsoft is drasztikus áremeléseket jelentett be – és ez még csak a kezdet.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest