Felszólította a lakosságot Kapitány István, az áramfogyasztás csökkentését kérte az esti órákban

A miniszter szerint ez nem nagy áldozat.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest